Účetnictví a daně

Poskytneme vám úplný servis a komplexní zpracování podvojného účetnictví nebo daňové evidence, včetně vedení příslušné agendy a zpracování veškerých dokladů. Samozřejmostí je provedení závěrkových operací a vyplnění daňových přiznání. Naši odborně vyškolení a zapracovaní zaměstnanci buď sami povedou vaše účetnictví, nebo jako odborní poradci budou pomáhat vašim zaměstnancům a dozorovat tak nad správností vašich dokladů a dokumentů.
Odstraníme případné nedostatky a pomůžeme vám při kontrolách státních orgánů, jako jsou finanční úřad nebo správa sociálního zabezpečení i jednotlivých zdravotních pojišťoven.
Poskytneme vám náš účetní software nebo se zaškolíme na váš stávající, a to buď externě v našich kancelářích nebo formou zpracování přímo ve vaší firmě.

Vybraným klientům poskytujeme navíc pravidelný monitoring stavu hospodaření společnosti. V pravidelných měsíčních nebo individuálně stanovených intervalech konzultujeme vybrané ukazatele a zprávy o vývoji a stavu firmy.

Samozřejmostí je poskytnutí související právní poradenství ke všem našim službám formou dlouholeté a úzké spolupráce s renomovanou právní kanceláří.